nowości i wydarzenia

Postępy prac przy budowie Aquaparku Wrocław

10.02.2022

Zakończyliśmy prace związane z elewacją, wylewkami na wszystkich poziomach, kafelkowaniem niecek basenowych i ścian. Równocześnie prowadzimy prace w saunarium, związane z infrastrukturą parkingową, instalacjami wewnętrznymi.

Nowy budynek to nie tylko basen, będzie to bowiem kompleks sportowo-rekreacyjny. Na pierwszym poziomie powstają cztery baseny wraz z szatniami, łazienkami, toaletami i punktem gastronomicznym. W strefie rekreacyjnej zlokalizowane będą natomiast basen sportowy o wymiarach 25 na 14,5 m i głębokości od 1,3-1,8 m, basen do nauki pływania, basen z hydromasażem dla 12 osób oraz basen zewnętrzny.

Czynny sezonowo basen zewnętrzny (wymiary niecki 25 na 20 m, głębokość 0,3-1,35 m) będzie posiadał część brodzikową przeznaczoną dla dzieci. Klienci będą tam mogli również skorzystać z oferty restauracji z ogródkiem barowym.

Na pierwszym piętrze budynku zaprojektowana została część sportowo-wypoczynkowa, czyli dwie sale fitness (do zajęć dynamicznych i jogi) oraz strefa saunarium - dwie sauny fińskie, sauna parowa, dwa pokoje masażu oraz pokój wypoczynku.

Powrót